12253. 374. Closed Online auction Photo
8 000 HUF
0 HUF
Angelo (1894-1974): Hungarian village, pecséttel jelzett, feliratozva, felületén sérüléssel, sarkain törésnyom, 30×40 cm
Photo of the item taken by : kh