12301.
374. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
cca 1970 Komlós Lili: Ez a divat, 6 db pecséttel jelzett sajtófotó, az egyik sarkán kis törésnyommal, egy másik sarkán kis sérüléssel, 18x13 cm és 13x15 cm közötti méretben