cca 1900-1940 össz. 9 db katolikus egyházi személyeket (papokat, apácákat stb.) ábrázoló vintage, kisebb részben keményhátú fotó, 2 db bécsi műtermekből (Richard Schneider és Franz Lechner). Egyik papot ábrázoló megírt fotólap, Hilaria superiora, az Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi nővérek vezetőjének Ausztriából Budapestre, VI., Huba utcába küldve, 1910-19 k...
cca 1900-1920 1 db keményhátú fotó és 2 db fotólap Kelet-Poroszországi műtermekből (J. Balkschy Allenstein, H. Lindenblatt Heilsberg-Ostpr.), ma Lengyelország, gyerek- és felnőttportrék, részben hátoldalán pecséttel jelzett. 10x6 és 13,5x9 cm közötti méretekben / cca 1900-1920 3 Photos and photo postcards from different studios from East-Prussia (J. Balkschy Allenstein, now Olsztyn, Poland and H. ...
cca 1900-1939 Össz. 13 db keményhátú fotó és fotólap különböző műtermekből és amatőr felvételek, elsősorban portrék. 1 db női portré Uher Ödön budapesti műterméből, 1910-20 körül. 4 db zágrábi portrék, hátoldalán feliratozott, egyik Hilaria apácának, az Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi nővérek vezetőjének Budapestre, VI., Huba u. küldve. 6,5x4 és 9,5x14 cm kö...
cca 1890-1926 össz. 11 db keményhátú fotók és fotólapok különböző berlini és charlottenburgi műtermekből (F. Franke Westend, A. Wertheim, Paul Klinke, E. Teichert, Arthur Mathaus Charlottenburg, Richard Barges Charlottenburg), gyerek- és felnőttportrék, családi csoportfelvételek, utcaképek, részben hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott. Ebből 3 db megírt fotólap, Hilaria apácának, az Isten...
cca 1942 Balesetvédelmi propaganda plakátok az Országos Társadalombiztosítási Intézet (OTI) kiadásában, 7 db vintage fotó Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából, 9,5x6,4 cm
cca 1930 össz. 40 db fotó, Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi tagjainak olaszországi utazás különböző helyszínekre, részben hátoldalán feliratozott amatőr felvétel (Kolosszeum; Vatikán folyósója; Szt. Péter Bazilika; Lurdi barlang, Salvator villa Róma; Padua, "Bilincses Szt. Péter" vatikáni kiállításról, Velence naplemente vonatról), nagy részben foltos, 6,5x9...