Photo Number of items: 320
2190144
12319
374
Photo
Other collectibles
cca 1865 Madarász családról készült keményhátú fotó, Mikolasch S. nagykanizsai műterméből 10x6 cm
1 000 HUF
2190157
12320
374
Photo
Other collectibles
cca 1860 Skopall József győri fényképész műtermében készült keményhátú fotó, 10x6,5 cm
1 000 HUF
2190178
12321
374
Photo
Other collectibles
cca 1885 Ellinger Ede fényképész műtermében készült keményhátú fotó Szereday Aladárról, 10,5x6,5 cm
1 600 HUF
2190189
12322
374
Photo
Other collectibles
cca 1880 Veress Ferenc kolozsvári fényképész műtermében készült keményhátú fotó, 9,5x6 cm
2 000 HUF
2190205
12323
374
Photo
Other collectibles
cca 1910 Helfgott Sámuel budapesti fényképész műtermében készült keményhátú fotó, 11x7 cm
1 000 HUF
2184567
12324
374
Photo
Other collectibles
cca 1902 Budapest, Erdélyi Mór (1866-1934) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 20,1x10,9 cm
1 600 HUF
2184565
12325
374
Photo
Other collectibles
cca 1890 Budapest, Kozmata Ferencz (1864-1902) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, vintage fotó, ez a műterem 72974. sz. felvétele, a hordozó karton minden sarka kopott, 21x11,5 cm
1 600 HUF
2184583
12326
374
Photo
Other collectibles
cca 1890 Budapest, Erdélyi Mór (1866-1934) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, ez a műterem 28531. számmal jelzett felvétele, 20,3x10,8 cm
1 600 HUF
2184581
12327
374
Photo
Other collectibles
1901 Budapest, Koller Károly tanár utódai műtermében készült, keményhátú vintage fotó, ez a műterem 77743. számmal jelzett felvétele, 20,9x11,4 cm
1 600 HUF
2184573
12328
374
Photo
Other collectibles
cca 1880 Budapest, Koller Károly (1838-1889) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, a felirat szerint: Novák Emilről, 20,4x9,6 cm
1 600 HUF
2184643
12329
374
Photo
Other collectibles
1904 Budapest, Mai és Társa csász. és kir. udvari fényképészek műtermében készült, keményhátú vintage fotó, szép hátlap grafikával, 20,6x10,9 cm
1 600 HUF
2184571
12330
374
Photo
Other collectibles
cca 1890 Budapest, Goszleth István (1850-1913) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 20,1x11,4 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035