14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Hatalmas, távol-keleti stílusú, florális és figurális állat motívumokkal díszített padlóváza, mázas kerámia, apró kopásnyomokkal és kisebb máz hibákkal, alján H betűvel jelzett, h: 53 cm