Art-ceramics Number of items: 50
2162728
11067
374
28000
Art-ceramics
Other collectibles
Rubinvörös nagy méretű szecessziós kaspó, puttós frízzel. Formaszámmal. Egy megragasztott sérüléssel. d: 34 cm, m: 27 cm
28 000 HUF
2139024
11068
374
Art-ceramics
Other collectibles
Japán satsuma váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 26 cm
2 000 HUF
2188115
11069
374
Art-ceramics
Other collectibles
Szecessziós stílusú virágmintás kerámia karaffa, réz szerelékkel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 40 cm
8 000 HUF
2185704
11070
374
14000
Art-ceramics
Other collectibles
Hatalmas, távol-keleti stílusú, florális és figurális állat motívumokkal díszített padlóváza, mázas kerámia, apró kopásnyomokkal és kisebb máz hibákkal, alján H betűvel jelzett, h: 53 cm
14 000 HUF
2185651
11071
374
Art-ceramics
Other collectibles
Elefánt, mázas kerámia, keleti ornamentikával díszített, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal h: 52, m: 39 cm
18 000 HUF
2147737
11072
374
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Afrikai nő. Mázas kerámia, hibátlan 28 cm
4 000 HUF
1934355
11073
374
Art-ceramics
Other collectibles
Barnás kerámia kiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, apró hibákkal, m: 16,5 cm
2 000 HUF
2184262
11074
374
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia tétel: iparművész hamutál, tál, két régi jelzett fajansz tányér, mind lepattanásokkal
2 000 HUF
2185912
11075
374
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül kerámia készlet tálak: d: 26 cm, d: 18 cm, Váza 26 cm
2 600 HUF
2151636
11076
374
Art-ceramics
Other collectibles
4 db nagy méretű kerámia asztali lámpa levehető fedéllel. Jelzés nélkül. Kis lepattanással. 35 cm
1 000 HUF
2159021
11077
374
Art-ceramics
Other collectibles
Ló figura. Mázas kerámia. Kis kopással. Jelzés nélkül 22 cm
2 400 HUF
2168019
11078
374
14000
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett kínai fajansz edény. Kívül, belül festett, kis kopásokkal. d:26 cm, m: 20 cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035