2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Össz. 5 db Zsolnay porcelán tányér és tálka, ebből 4 db szociális otthon, 1 db kórház felirattal, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d. 13 és 21,5 cm közötti méretekben