11103. 374. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 400 HUF
0 HUF
"Zsolnay Városszépítő városvédő emlékérem" emlékplakett, eozin mázas, jelzett, apró kopásokkal, d: 10,5 cm + Zsolnay mércés kiöntő (500gr), jelzett, kopásokkal m: 12,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert