Number of items: 162
2186165
11178
374
Other collectibles
Hollóházi porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
2 000 HUF
2186006
11179
374
Other collectibles
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
2 000 HUF
2186222
11180
374
Other collectibles
Hollóházi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
2 000 HUF
2186188
11181
374
Other collectibles
Hollóházi porcelán kis balerina, kézzel festett, jelzett, m: 13,5 cm
1 800 HUF
2192823
11182
374
Other collectibles
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm
2 600 HUF
2187672
11183
374
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
2 000 HUF
2191477
11184
374
Other collectibles
Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm
1 400 HUF
2191419
11185
374
Other collectibles
Hollóházi Állami Biztosítós reklám porcelán plakett, matricás, jelzett, hibátlan, 5×3 cm
2191487
11186
374
Other collectibles
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
3 000 HUF
2191406
11187
374
Other collectibles
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
2 600 HUF
2191420
11188
374
Other collectibles
Jelzés nélkül: Szószos kiöntő és alj. Kézzel festett, formaszámmal, kopásokkal. d:17 cm, m: 11 cm
2 400 HUF
2191386
11189
374
Other collectibles
Victoria csehszlovák porcelán tál. Áttört, matricás, jelzett, kopásokkal. 32x20 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m