12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
1954 Badacsony - akvarell-vázlat, szignózott Szűcs Pál, készült az Ismerd meg hazádat turisztikai mozgalom keretében, zsűrizve és elfogadva a Képzőművészeti Alap által, hátoldalon jelezve, 33×25 cm