6 000 HUF
1938 Képes Vasárnap. 1938. nov.-dec. 4 lapszáma. A hazatért Felvidék. I-IV. I. A magyarság ünnepe. II. A magyarság ünnepe. Kassa. III. Munkács, Ungvár, Beregszász. IV. Rimaszombat, Rozsnyó. Számos érdekes Ãrással, fotóval. BorÃtón kisebb sérülésekkel.