11460. 375. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
9 000 HUF
0 HUF
Szarvas az erdőben, spiáter dombormű, fa keretben, jobb alsó sarkában jelzett, 31x40 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit