1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Sir Arthur Eddington: A természettudomány új útjai. Dr. Zechmeister László fordítása. Bp., én., Franklin-Társulat. 6 db fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. A borító szakadt, kopott, gyűrött, a borító kötése laza, a címlapon tollal írt szöveg látható