800 HUF
P. Szathmáry Károly,: Az emberi mívelődés története. II-III kötet. 2. jav. és bőv. dolgozat. Bp. 1881, Tettey Nándor. Korabeli sérült-hiányos félvászon-kötésben, belül azonban ép, hiánytalan állapotban. Némely oldal sérült, kijár, kiszakadt.