15057.
375. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
Dr. Honti Rezső: Itália vezető és tolmács Trieszttől-Rómáig. Négy részben. I. Olasz tolmács és tanácsadó. II. Velence és Lidó. III. Firenze, Padova, Bologna stb. IV. Róma. Lingua Idegenvezető Tolmácsok./Lingua Társalgó Zsebkönyvek. Bp.,é.n.,Lingua,(Athenaeum-ny.), VIII+103+1+4+56+4+104+IV+96 p.+ 4 térkép. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlaphiánnyal.