15010.
375. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
7 000 HUF
Gáspár Ferenc: A Föld körül I.-VII. köt. Vámbéry Ármin előszavával. Bp., 1906-1912, Singer és Wolfner. Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, egy kötet gerince sérült, javított, két gerincen további kis sérülésekkel.