15077.
375. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Vegyes könyvtétel: 3 db. útikönyv: Henry S. Landor - Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval. Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.