Itinerarium Belgicum. Alphen aan den Rijn,é.n.,Drukkerij Vis-Offset, 13 p.+22 színes, kétoldalas térkép. Holland és latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Facsimile kiadás.
Balázs Mihály: Krasznahorka várának története és kalauza a vár látogatói számára. Rozsnyó, 1928, Sajó-Vidék. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
India. Istenek gyermekei. Children of Gods. Szerk.: Rajsli Emese. Szöveg: Hidas Gergely, Kiss Csaba, Zentai György, fotó: Bodó Gábor, Kallus György. Bp., 2004., Magus Design Studio. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Csongrád megye gazdasági földrajza. Szerk.: Dr. Krajkó György, Dr. Mészáros Rezső. Szeged, 1983., TIT Csongrád m. Szervezete. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban. Az egyik szerkesztő, Dr. Krajkó György által dedikált.
Baedeker, Karl: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, viseltes állapotban. / Linen-binding, damaged condition