Books: Travelling, Local History Number of items: 239
2195254
15180
375
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
dr. Faragó Sándor: Mi lehet az igazság Hany Istók körül. Kapuvár, 1970. Rábaközi múzeum 35p.
1 000 HUF
2203230
15181
375
Other collectibles
Dr. Rausch Zoltán: A jászkarajenői "Mira" forrásvizek ismertetése. Bp., 1933, Mira. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2195275
15182
375
Other collectibles
Romániai tájak. A Kárpátok. Bukarest, 1962. Meridián. Kiadói vászonkötésben, csak 750 pld!
1 800 HUF
2200971
15183
375
Other collectibles
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 144 p.+35 t.(fekete-fehér fotók.)+312 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
2194794
15184
375
Other collectibles
Szabó Gyuláné-Takácsné Kamarell Alice: A múlt falai hordozzák a jövő ígéretét. A Kaposvári Kórház 170 éves története - egykori épületei, tevékenysége, meghatározó egyéniségei. Kaposvár,2016., Kaposi Mór Megyei Kórházért Alapítvány. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2193575
15185
375
Other collectibles
Tóth Antal: A Pesti Vármegyeháza. Második, bővített kiadás. Bp., 1990, Pest Megyei Tanács. Kartonált papírkötésben.
1 000 HUF
2193552
15186
375
Other collectibles
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Benne térkép-melléklettel. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal.
2 000 HUF
2198312
15187
375
Other collectibles
Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2204570
15188
375
Other collectibles
Dr. Belky József: Törvényszéki Orvostan. Bp., 1895, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
3 000 HUF
2193474
15189
375
Other collectibles
1 200 HUF
2176538
15190
375
Other collectibles
Sády Erzsébet (szerk.): Egyszer volt... Győr vármegye és Győr szabad királyi város 1848-1920. H.n., 2013, Editor 21 kiadó, 672 p. Kiadói kartonálásban.
2 800 HUF
2193603
15191
375
Other collectibles
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítval.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035