Pesterzsébet, Soroksár. Budapest XX. kerületének múltja és jelene (Tanulmányok). Szerk.: Dr. Lakator Ernő, Lukács Mátyás et alii. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 1972, XX. kerületi Tanács. Kiadói kartonált papírkötés.
S. Benedek András: Látogatás Kárpátalján.A könyv nem ismer határokat! hn., 1992, Eötvös Károly Megyei Könyvtár szövegszerkesztő és nyomdaüzeme. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Kissé gyűrött szélek, de jó állapot.
1938 Budapesti I. Ker. M. Állami Verbőczy István Gimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Közzétette: Korpás Ferenc. Bp., 1938., Iskola Igazgatója, (Attila-ny.) Papírkötés, a borítón szakadással, kis folttal.
1941 Komáromi Szent Benedek-Rendi Kat. Gimnázium évkönyve az 1941-41. évről. Közzéteszi: Dobrovich Ágoston. Bp.,1941,Unio-ny. Papírkötés, a borítón kis szakadással.
1943 Budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Gimnázium 26. sz. évkönyve az 1942-43. iskolai évről. Közzéteszi: Várady Zoltán. Bp., 1943., Iskola Igazgatósága. Papírkötésben, hiányzó hátsó borítóval. Benne Horthy István halálozási hírével.
1943 Pannonhalmi Szent Benedek-Rend Budapesti Katolikus Szent Benedek Gimnáziumának évkönyve az 1942-43. iskolai évről. Közzétette: Horváth Kandid. Bp., 1943, Intézet Igazgatósága. Papírkötésben, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
1942 Kassai M. Kir. Állami Kereskedelmi Főiskola 1941/42 tanévi évkönyve. Közli: Stolpa Károly. Kassa, 1942., Kassai M. Kir. Állami Kereskedelmi Főiskola. Papírkötésben.
1940 Budapesti X. Kerületi M. Kir. Állami Szent László Gimnázium évkönyve az 1939-40. tanévről. Közzétette: Józsy Ferenc. Bp., 1940., Iskola Igazgatósága,(Stephaneum-ny.) Papírkötés, szakadt borítóval.
Oláh Tamás: Kossuth Lajos és Zemplén vármegye. Szerk.: Dobrossy István. Miskolc, 2002, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár - Bíbor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Félvászon kötésben papírborítóval. A borító szakadt, könyvgerinc egy helyen sérült.