Ágics István, Halász Zoltán, Koós Tamás: Budapesti Zsebkalauz. Bp., 1959., a Közlekedési Dokumentációs Vállalat kiadásában, Keve Gyula rajzaival, fekete-fehér képanyaggal, nylon-kötés papírborítóval
1956-1990: Vegyes helytörténeti tételek, 16 db, Thurzó Gábor: Belváros és vidéke, Gerő László: A budai vár, Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér stb., különféle kiadásban, többnyire kiadói papírkötésben
Budai várral kapcsolatos vegyes tételek, 3 db. Lőrinczy György: A budai vár, F. Mihály Ida- Lócsy Erzsébet- Holl Imre: A középkori Buda és Pest, Zolnay László: A budai vár. Bp., 1955-1986, különféle kiadásban, karton illetve kiadói papírkötésben
M. Jeszenkovits Teréz: Az angolkisasszonyok zugligeti intézete. Hyegvidékünk gyöngyszemei c. sorozat része. Bp., 2001, INFOTOP Kft. Kiadói tűzött papírkötésben.
Mezőberény. A helyét kereső kisváros. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1980. Békés Megyei Tanács V. B.-Mezőberény Nagyközségi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I-II-III. kötetek. Szerk.: Bencze Géza, Koroknai Ákos et alii. Bp., 1987, BKV. Egészvászon- és kartonált papírkötésekben.I. kötet gerince sérült. III. kötetben kiálló lapok.
[Aigl Pál (1775-1839)] Aigl, Paulus: Historia brevis venerabilis capituli cathedralis ecclesiae Quinque-Ecclesiensis a prima ejusdem origine usque finem anni 1838. concinnata per - -.Quinque-Ecclesiis (Pécs),1838., Typ. Lycei Episcopalis, VI+7-255 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, az első 4 lapon a szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal./ In Latin language. Half-linen-binding, in little bit...