Books: Travelling, Local History Number of items: 239
2195804
15072
375
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Fritz Ohle: Az ismeretlen Szaharában. Fordította: Z. Tábori Piroska. Bp., 1931, Dante. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2195864
15073
375
Other collectibles
1 000 HUF
2195993
15074
375
Other collectibles
Ferdinand Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mistery in Asia. Fordította: Sajó Aladár. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
3 000 HUF
2201212
15075
375
Other collectibles
Xantus Zoltán: Ferencvárosi krónika képekben. Bp., 1973, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsának Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.
1 000 HUF
2195113
15076
375
Other collectibles
Zsigmond Tibor, P. Vonyik Erzsébet: Dunaszerdahely. 2010, Lilium Aurum. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. Magyar, szlovák, angol és német nyelvű szövegekkel.
1 000 HUF
2195144
15077
375
Other collectibles
Vegyes könyvtétel: 3 db. útikönyv: Henry S. Landor - Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval. Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., Athenaeum. Kiadói fél...
1 200 HUF
2195603
15078
375
Other collectibles
Erdéllyel kapcsolatos könyvek: Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Erdélyi csillagok. arcok Erdély szellemi múltjából. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
1 000 HUF
2195969
15079
375
Other collectibles
Nikolényi István: Szegedi Nemzeti Színház 1883-1986. Szeged, 1986, magánkiadás. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
2195953
15080
375
Other collectibles
Orbán Balázs: Torda város és környéke I-II. kötetek. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötésben.
2194086
15081
375
Other collectibles
dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp., 1971, Városi Tanács VB. Dombóvár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
1 200 HUF
2194248
15082
375
Other collectibles
Nagy Árpád: Tátrai túrák. Turistakalauz. Bp., 2001, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 000 HUF
2195105
15083
375
Other collectibles
Püspöki Nagy Péter: A Csallóköz neveiről. Nyelvészek és történészek felvetései a sziget magyar, latin, német és szlovák neveinek eredetéről és jelentéséről. Szerző által dedikált példány. Győr, 1989, Győr-Sopron Megye Levéltára. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035