Books: Travelling, Local History

Number of items: 239

Fritz Ohle: Az ismeretlen Szaharában. Fordította: Z. Tábori Piroska. Bp., 1931, Dante. Kiadói egészvászon-kötés.
15072.

1 000 HUF
2,59
2,86

15073.

1 000 HUF
2,59
2,86

Ferdinand Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mistery in Asia. Fordította: Sajó Aladár. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
15074.

3 000 HUF
7,77
8,57

Xantus Zoltán: Ferencvárosi krónika képekben. Bp., 1973, 	Budapest Főváros IX. ker. Tanácsának Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.
15075.

1 000 HUF
2,59
2,86

Zsigmond Tibor, P. Vonyik Erzsébet: Dunaszerdahely. 2010, Lilium Aurum. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. Magyar, szlovák, angol és német nyelvű szövegekkel.
15076.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes könyvtétel: 3 db. útikönyv:  Henry S. Landor - Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval.  Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.  Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
15077.

Vegyes könyvtétel: 3 db. útikönyv: Henry S. Landor - Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval. Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., Athenaeum. Kiadói fél...

1 200 HUF
3,11
3,43

Erdéllyel kapcsolatos könyvek:  Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László.  Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek.  Erdélyi csillagok. arcok Erdély szellemi múltjából.  Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
15078.

1 000 HUF
2,59
2,86

Nikolényi István: Szegedi Nemzeti Színház 1883-1986. Szeged, 1986, magánkiadás. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
15079.

800 HUF
2,07
2,29

Orbán Balázs: Torda város és környéke I-II. kötetek. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötésben.
15080.

800 HUF
2,07
2,29

dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp., 1971, Városi Tanács VB. Dombóvár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
15081.

1 200 HUF
3,11
3,43

Nagy Árpád: Tátrai túrák. Turistakalauz. Bp., 2001, Kornétás.  Kiadói kartonált papírkötésben.
15082.

1 000 HUF
2,59
2,86

Püspöki Nagy Péter: A Csallóköz neveiről. Nyelvészek és történészek felvetései a sziget magyar, latin, német és szlovák neveinek eredetéről és jelentéséről. Szerző által dedikált példány. Győr, 1989, Győr-Sopron Megye Levéltára. Kiadói papírkötésben.
15083.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF