11013. 375. Closed Online auction Engravings
1 000 HUF
0 HUF
Seeweesen, Tafel 21. Brockhaus, XIX sz. második fele. Acélmetszet, papír, apró foltokkal a lapalján, üvegezett fa keretben, 21,5x29,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit