10643.
375. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vén Zoltán (1941-): Dr. Katona Gábor Kiklász kalandozásaim MCMLXXIX (erotikus kisgrafika). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/80), lapméret 13x17 cm