10159. 375. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Szénosztályozó (Tatabánya). Vegyes technika, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 28x39,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit