12918.
375. Closed Online auction
Photo
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
cca 1960-80 8 db úttörők életét, szervezetét, jelvényeit stb. bemutató ábráról készült fotó, jelzés nélkül, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm