cca 1944 Jávor Pál (1922-1959) színész portréja jelzés nélküli vintage fotó Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész hagyatékából, 12,9x8,3 cm
cca 1906 Keresztes Margit portréja, keményhátú fotó kartonon, Franz Friedrich, Marienbad műterméből, aláírt, hátodalán feliratozott, 20x9,5 cm / Signed photo of a hungarian lady from the studio of Franz Friedrich, Mariánské Lázně ( Marienbad), now Czech Republic, with description on the back, on cardboard, 20x9,5 cm
cca 1900-1910 Keresztes Margit portréja, keményhátú fotó kartonon, Franz Friedrich, Marienbad műterméből, aláírt, hátodalán feliratozott, 20x9,5 cm / Signed photo of a hungarian lady from the studio of Franz Friedrich, Mariánské Lázně ( Marienbad), now Czech Republic, with description on the back, on cardboard, 20x9,5 cm
1939 A Pázmány Péter Tudományegyetem Tanácsa díszmagyarban (Szentpétery Imre, Navratil Ákos, Orsos Ferenc, Marcell Mihály, Domanovszky Sándor), kartonra kasírozott fotó Brunhuber műterméből, 17×23 cm
cca 1890-1910 berenczei Kováts Géza (1864-1927) bányafőmérnök és Domahidai Domahidy Ida (1864-1911), Domahidai Domahidy Ferenc (1824-1902), Szatmár vármegye főispánjának lánya portréi, össz. 6 db keményhátú fotó szatmári és nagybányai műtermekből, hátoldalán feliratozott, sérült, foltos, kopott, 20,5×11 és 24x18 cm közötti méretekben