1918 aug. 3 Iglófüred, nyaralók csoportképe, Gerő Ödön (1863-1939), újságíró, műkritikus családja, Zsófia lánya és feltehetően felesége, Hermann Leontin a felvételen, 2 db fotó, egyik hátoldalon feliratozott és teteje vágott, 4,6x7,8 cm, másik 5,5x7,8 cm / 1918 Spišská Nová Ves (Iglófüred), Zipser Neudorf, now Slovakia, 2 group shots, Ödön Gerő's (1863-1939) family, one of the photos with description on the back and cut at the top, 4,6x7,8 cm, the other 5,5x7,8 cm
1932 Róma, Endresz György (1893-1932) repülős, és Bittay György (?-1932 ) rádiós a "Justice for Hungary" szerencsétlenségében elhunyt tagjai emlékére felavatott Endresz-Bittay emlékoszlopának avató ünnepsége, 20 db feliratos fotó, az egyik képen Benito Mussolini és lovas kísérete, 8x11 cm / 1932 Rome, 20 pictures, on one of them Benito Mussolini and his entourage
1949 május 1., Sopron, az egyetem felvonulása, csoportfelvétel a tömegről, propaganda transzparensekkel ("szabadságért és békéért harcoló (...), 3 éves terv, 5 éves terv"), hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x14,5 cm
1904 Arad, Füleslabda szövetség országos bajnokságának győztes csapata. Hátoldalt feliratozott fotó. 12x9 cm
A századfordulón a legnépszerűbb csapatjáték a füleslabdázás volt. Száz évvel ezelőtt fektették le a szabályait, ami így szólt: ,,Olyan tömör, 2 kg-os, 25-30 cm átmérőjű bőrlabdával játsszák, amelyen bőrszalagból készült, bőr fogó, fül van. A szemben álló két, 10-10 tagból álló csapat tagjai az ellenfél kapuja felé dobják a labdát: ha a levegőben kapják el, akkor két kézzel, ha a földre esett, akkor a fülénél fogva továbbíthatják. Gólt akkor érnek el, ha az ellenfél kapuja fölött sikerül átdobniuk a labdát. Az a csapat győz, amely az előre megállapított idő alatt több gólt dob.
cca 1900 Budapest, Kislány labdával, Mai és Társa csász. és kir. udvari fényképészek műtermében készült, keményhátú vintage fotó, sarka törött, 18x11,5 cm