cca 1910-1940 7 db vegyes fotó és fotólap tétel autókról, közte az első lóvasúti kocsi, B.S.A. márkájú motor, régi Daimler autó, 9x12 és 10x15,5 cm közötti méretekben
1931. május 12. A Budapest Székesfővárosi Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének zászlószentelési és 25 éves fennállási ünnepsége, tablófotó Strelisky budapesti műterméből. Többek közt Hauer Rezső (1865-1951) díszelnök, Gerbeaud Emilné védnöknő és Auguszt E. Józsefné zászlóanya a fotón. Kartonra kasírozva, sérült, kopott, foltos, 16x21 cm
cca 1920-40 Esküvői csoportkép, örömapa magas rangú külföldi kitüntetésekkel dekorált, vintage fotó, hátoldalán foltos és ragasztás nyomával, 16,5x22 cm
cca 1909-17 Össz. 4 db portré, felvételek gyerekekről és hölgyekről, különfelé műtermekből (2 db Szabadka, Kiss József Eger és egy ismeretlen), 2 db keményhátú fotó és 2 db fotólap, többségében hátoldalán feliratozott, részben sérült, 13x8,5 és 16x10,5 cm közötti méretekben
cca 1988 MAHART Budapest nevű magyar tengerjáró hajó, mely speciális szállítmánnyal (fegyverrel) megrakodva indult Iránba, retusált sajtófotó, felületén ragasztásnyomokkal, 11×18 cm