cca 1890-1921 össz. 9 db keményhátú fotó és fotólap különböző műtermekből (Gömör, Szatmár; Oroszy, Nagybecskerek; Szenetra, Temesvár stb.), többsége portré, egy vadakat ábrázol. Egyik fotó Guttmann Miklós (1876-1944) zenekritikus, zeneszerző, zongoraművész portréja, Mai és Tsa műterméből, hátoldalán dedikált. Részben hátoldalán feliratozott, részben sérült, foltos, kopott, 8,4×13,3 és 24,5x18 cm közötti méretekben
cca 1920-40 Zádor István (1882-1963) festményeiről készült 4 db, hátoldalán feliratozott vintage photo. Arcképek különböző neves személyekről: Vitéz bulcsi Janky Kocsárd (1868-1954) lovassági tábornok, a 1922-1930 között a Magyar Királyi Honvédség vezérkari főnöke; Szendrői Pap József (1861-1942) jogi doktor, ügyvéd, kamarai elnök; Székely Ferenc (1858-1936) bankár, közgazdász, udvari tanácsos, a Belvárosi Takarékpénztár elnöke; Keszler József (1846-1927) újságíró, műkritikus. Törésnyomokkal, sérülésekkel, 19x15 és 24x18 cm közötti méretekben.
cca 1900-1910 Szatmár, Berky Dezső fényképész műtermében készült, családot ábrázoló vintage fotó, hátoldalán nehezen olvashatóan feliratozott, az egyik név Ghyczy, kopott, foltos, kisebb sérülésekkel, 21x26,5 cm
cca 1910-1930 Vegyes fotó tétel családi hagyatékból, üvegnegatívok és negatívok, 2 db keményhátú fotó, összesen kb. 30 db, 16x12 cm és10x6 cm közötti mértben