Advertisement Number of items: 83
2207721
13064
376
Advertisement
Other collectibles
Autóker választék jegyzék. Teherautók, furgonok, munkagépek, autóbuszok, mentőjárművek, lakókocsik, targoncák, utánfutók stb. árjegyzéke (IFA, Barkas, ZIL, Moszkvics, Ikarus, Fecske, Skoda stb). 12p. 1976 körül. Kiadói papírkötés, borítón kisebb folttal, néhány oldalon tollas aláhúzásokkal, máskülönben jó állapotban.
1 200 HUF
2214592
13065
376
5500
Advertisement
Other collectibles
1931 Budapest-Salgótarjáni Gépgyár és Vasöntő Rt. Neo-Perpetuum kétaknás folyton égő kályha reklámja, Abonyi grafikája, hajtott, szakadással, 30×22 cm
5 500 HUF
2208097
13066
376
Advertisement
Other collectibles
cca 1970 Carl Wasser szállítólevél, bélyeggel, bélyegzéssel, szárazpecséttel, német nyelven
1 600 HUF
2151416
13067
376
Advertisement
Other collectibles
Koh-I.Noor, Mephisto, valamint nyúl mintás papír dobozok, 3 db, szakadt, sérült állapotban, különböző méretekben. 5,5x18,5 cm, 14,5x7,5 cm, 12x12 cm
2 000 HUF
2147007
13068
376
Advertisement
Other collectibles
cca 1960-70 Törpeautó lemezárugyár kartondoboza, játékautó nélkül, apró szakadásokkal, belül firkált
1 000 HUF
2147069
13069
376
Advertisement
Other collectibles
cca 1920-70 össz. 11 db kis és közepes méretű, részben illusztrált fém és karton doboz fedéllel: 1 db cca 1920 csecsemő hosszát mérő szalag, eredeti karton dobozában. 2 db Neocarbolax gyógyszeres fém doboz. 1 db Szapolid szappanpapír karton doboz tartalommal. 1 db Csillag paszta, 1 db Prinzengarde szivarkás doboz. 1 db Sultan Flor török pipadohány, erősen kopott és horpadt. 1 db Benson and Hedges ...
3 600 HUF
2178298
13070
376
Advertisement
Other collectibles
cca 1950 "'Kályhacső lakk, Vegyicikkeket Kiszerelő Vállalat, 50 gr.", bontatlan üvegcse, tartalommal, kopott címkével, kissé sérült dugóval, kis "megszáradt" kifolyással, m: 11 cm, 0,05l
1 600 HUF
2178324
13071
376
Advertisement
Other collectibles
1 000 HUF
2211324
13072
376
Advertisement
Other collectibles
cca 1910 Arad-Csanádi Gazdasági Takarékpénztár kartondoboza, a belső gyűrűn horpadással, kopott, d: 10, m: 5,5 cm
3 000 HUF
2211876
13076
376
Advertisement
Other collectibles
Vegyes doboz tétel, 6 db fém/lemezdoboz: Gardano Cholate em Po, Bensdorp Cacao, Nestlé Nescafé, ...stb, 1 db Kraft-Haken papírdoboz, 1 db rajzszöges papírdoboz, 2 db régi gyufásdoboz, 1 db Globus Vegyes Gyümölcsíz fadoboz, kissé sérült, hiányzó tetővel, összesen 11 db. Különféle méretben, változó állapotban, Globus: 33x15x10 cm
1 000 HUF
2211704
13077
376
36000
Advertisement
Other collectibles
Floragyár Tátra önműködő mosószer zománcozott fém reklámtáblája, sérülésekkel, 52×34 cm
36 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035