11939. 376. Closed Online auction Flea Market
2 400 HUF
0 HUF
Magyar Állami Operaház, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 4,5x6,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert