11940. 376. Closed Online auction Flea Market
2 400 HUF 6,49 EUR, 7,06 USD
0 HUF
Siklós aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 6,5x4,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert