11495.
376. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
12 000 HUF
Benkő Ilona (1937-): Plasztika. Samott kerámia, fa talapzat alján jelzett és datált (Benkő 1980.X.10), tetején kis sérüléssel, m: 18 cm.