17063.
376. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Kapitán Mária: 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. Bp.,1937, szerzői kiadás, 68 p. V. kiadás. Papírkötésben, kopottas állapotban, a borító sérült, foltos ragasztott.