18 000 HUF
Adolf Hitler: Mein Kampf. Zwei Bände in einem Band. Ungekürzte Aufgabe. München, 1941, Zentralverlag der NSDAP, Fr. Eher Nachf, (Wien, Steyrermühl-ny.),1 t.(címkép)+XXVIII+4+781+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, fekete egészvászon-kötés, a gerincen az aranyozás kissé kopott, jó állapotban. / Gilt linen-binding, in German language, with little worn on the spine, In good condition