2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
1895 Erdészeti Zsebnaptár az 1895-ik évre. XIV. évf. Szerk.: Horváth Sándor. Bp., 1895, Országos Erdészeti Egyesület,(M. Kir. Államnyomda), 343+4+1+31 (jegyzetlapok) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel és kötéssel, kopott borítóval, hiányzó mellékletekkel, bekötött jegyzetlapokkal, rajtuk egykorú jegyzetekkel.