1 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 2 db. Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Bp., 1972, Gondolat.Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borítója kissé szakadozott, de egyébként jó állapotban. + E. P. Szpangenberg: Egy vadász naplójából. Terényi István fordítása. hn., 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Illusztrált félvászon kötésben, kissé kopott állapotban.