Books: Hunting Number of items: 15
2129933
17096
376
Books: Hunting
Other collectibles
3 600 HUF
2180818
17097
376
Books: Hunting
Other collectibles
2 400 HUF
2189432
17098
376
Books: Hunting
Other collectibles
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Bp., é. n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült
2 000 HUF
2208028
17099
376
Books: Hunting
Other collectibles
Matyikó Tibor: Állatok közelről. - - rajzkönyve. 150 emlős és madár. Bp., 2006., Nimród-Matyikó Tibor. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált. +Ismertető prospektussal.
2 000 HUF
2207755
17100
376
Books: Hunting
Other collectibles
Szabolcs József: A dámvad. Bp.,1975., Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a lapéleken kis foltokkal.
1 400 HUF
2209795
17101
376
Books: Hunting
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 2 db. Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Bp., 1972, Gondolat.Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borítója kissé szakadozott, de egyébként jó állapotban. + E. P. Szpangenberg: Egy vadász naplójából. Terényi István fordítása. hn., 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Illusztrált fél...
1 000 HUF
2162005
17102
376
Books: Hunting
Other collectibles
Magyar Ferenc: Vadászat kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói artonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
2165884
17103
376
Books: Hunting
Other collectibles
Dr. Zoltán Ödön: Felelősség a vadkárokért és a vadászattal kapcsolatos egyéb károkért. Bp., 1973., Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés.
2165876
17104
376
Books: Hunting
Other collectibles
Hallali. Vadászversek és kürtjelek. Vál., és szerk.: Zsirai László. Bp.,1994, TerraPrint. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2165890
17105
376
Books: Hunting
Other collectibles
Dr. Sáry Gyula: Időről és az erdőről. Elbeszélések. Veszprém, 1989., Pannon Nyomda. Kiadói papírkötés. 2207753
17106
376
Books: Hunting
Other collectibles
Szuhai István: Piga, Piga! Vadászkalandok három világrészen. Bp., 1967, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos lapokkal.
1 000 HUF
2192904
17107
376
Books: Hunting
Other collectibles
Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp. 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Félvászon-kötés papírborítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035