6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Brisits Frigyes (szerk.): Maradj velünk, Uram! A magyar rendőr imádságos könyve. Budapest, 1935, Korda R.T. Kopottas egészvászon kötésben, festett lapélekkel, beragasztott képekkel.