Shvoy Kálmán titkos naplója és emlékirata 1918-1945. Sajtó alá rendezte, a bevezető szöveget írta, magyarázó jegyzetekkel ellátta Perneki Mihály. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, enyhén kopott állapotban.
Harcászati feladatok. Összeáll.: Dálnoki Kováts Gyula, Horváth Győző. Bp., 1925. Astoria, 4+136+2 p. + 1 t. Papírkötésben, szakadt, hiányos borítóval. Felvágatlan példány. +1931 Magyar Katonai Szemle . I. évf. 10. sz. 1931. okt. Bp., M. Kir. Hadilevéltár, 8+300+10 p. Papírkötésben, kopott, foltos, kissé gyűrött borítóval, deformált gerinccel, kissé foltos.
Vegyes katonai híradós tétel, 3 db: 1929 Híradó szakkönyvtár címjegyzéke. M. Kir. Honvéd Híradó Szakkönyvtár. Bp., 1929., M. Kir. Honvédelmi Minisztérium, (Apostol-ny.), 62 p. Papírkötésben, intézményi bélyegzővel. "M. Kir Honvéd Híradó Osztály parancsnokság 1. század" bélyegzéssel.; 1939. Segédlet a híradó csapat kiképzésére. Bp., 1939., M. Kir. Honvéd Főparancsnokság, 123+2 p.+7 t. Papírkötésb...
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
A hadtörténet szolgálatában. HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Service of Hungarian Military History. MoD Military History Institute and Museum. Összeáll.: Eszes Boldizsár. Ford.: Eszes Boldizsár. Bp.,2008,Zrínyi. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Helgert Imre: A Budapesti Honvédhelyőrség Parancsnoksága. 1849-1999. Budapest Garrison Headquarters 1849-1999. Bp., 2000., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Tar Kálmán: Davaj, davaj. Hadifogságom története. Veszprém., 1999., Szerzői kiadás, 106+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 50 példányban. A szerző által dedikált.