Books: Travelling, Local History

Number of items: 193

Técsi Zoltán; Illyés Csaba : Örök Erdély - Vándorlás végtelen utakon. Bp., 2009. Szalay. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15120.

1 000 HUF
2,59
2,86

Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben VIII. köt.: Az osztrák Tengermellék és Dalmácia. Bp., 1892., M. Kir. Államnyomda, XVI+732 p.+ 1 (színes képtábla.) Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel, kissé dohos.
15121.

2 000 HUF
5,18
5,71

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.
15122.

2 000 HUF
5,18
5,71

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus feleségének a névbejegyzésével.
15123.

2 000 HUF
5,18
5,71

Hárs József: Soproni olvasókönyv. Cikkgyűjtemény 1873-1944 a helyi magyar lapokból. Sopron, 2003., Quint. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15124.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1990, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
15125.

800 HUF
2,07
2,29

Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 317+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Oldalszámozáson belül két térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták.
15126.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szepesi Attila: Az elsüllyedt várkastély. Barangolás a magyar múltban Pázmány Pétertől Hamvas Béláig. Bp., 2004., Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15127.

1 000 HUF
2,59
2,86

Demeter Zsófia-Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno. Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990, Pannon Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15128.

1 000 HUF
2,59
2,86

Magyarország kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági címtára. Budapest és környéke. Ungarns Adressbuch für Handel, Industrie, Gewerbe und Landwirtschaft. Budapest und Umgebung. Bp.,1926-1927, Rudolf Mosse, 1141-1826 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szétvált kötéssel.
15129.

1 000 HUF
2,59
2,86

Víg Vilmosné (szerk.): Magyarország - 1965. Bp., 1965, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító nélkül. Volt könyvtári példány, laza kötéssel.
15130.

800 HUF
2,07
2,29

Dr. Juhász Árpád, Dr. Gál Éva: Budaer Bergland. Színes illusztrációkkal. Bp., é.n., Kunstverlag. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15131.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF