Bél Mátyás a magyarországi halakról és azok halászatáról. Deák András fordítása, a könyvben található életrajz Deák András munkája. Bp., 1984, a Vízügyi Dokumentációs Szolgáltató Leányvállalat kiadása. Papírkötésben, jó állapotban, térkép melléklettel. Volt könyvtári példány.
Hagyomány és korszerűség a XVI-XVII. században. Szerk.: Petercsák Tivadar. Studia Agriensia 17. Eger, 1997, Heves Megyei Múzeumi Szervezet és a Dobó István Vármúzeum kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Kis József: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye 1956. Sátoraljaújhelyi és Szerencsi járás. hn., 2006, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárért Alapítvány kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Wien und Umgebung Kleine Ausgabe. Griebens Reiseführer 68. Bp.,1929., Grieben. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kihajtható térképekkel, de a Bés térkép hiányzik!
Dr. Széplaki György: A Pestszentlőrinc Kossuth téri Református Gyülekezet kettős jubileuma. 1911-1941-1991. Bp., 1991, HungaPrint. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.