12235. 376. Closed Online auction Paraphilately
4 200 HUF
0 HUF
1919 Pro Integritate Hungariae, nagy méretű irredenta levélzáró (7x7 cm), Bíró Mihály (1886-1948) festő, plakáttervező, grafikus alkotása, sérült képeslapra ragasztva, levélzáró kopott/ irredenta label
Photo of the item taken by : ra