Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 223
2138721
30666
376
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1999. "Európa Tanács 50 (1949-1999) / A miniszteri Bizottság 104. ülése" kétoldalas Br emlékérem (60mm) sérült eredeti tokban T:2
2 000 HUF
2019886
30667
376
Numismatics
Bajnok Béla (1937- ) DN "A közös munkával telt évek emlékére" Br emlékplakett (96mm) T:2
3 000 HUF
2214227
30668
376
Numismatics
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL - SZABOLCS VÁRMEGYÉNEK" Br emlékérem (70mm) T:1-
HP.: 754
12 000 HUF
2139612
30669
376
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1908. "Matlekovits Sándor
- Nagyérdemű elnökének 40 éves tagsága emlékére - Az Országos Iparegyesület" fém plakett (48x80mm) T:2
9 000 HUF
2214288
30670
376
Numismatics
8 000 HUF
2110219
30671
376
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1905. "Czigler Győző 1850-1905" egyoldalas Br plakett (99,66g/68x50mm) T:1- kis ph. / Hungary 1905. "Czigler Győző 1850-1905" one-sided Br plaque. Sign.: Lajos Berán (99,66g/68x50mm) C:AU small edge error
HP 1082.
8 000 HUF
2152144
30672
376
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1914. "ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE" Br emlékérem (60mm) T:1-
HP 1159
4 000 HUF
1911724
30673
376
Numismatics
1 600 HUF
2179691
30674
376
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "BUDAPESTI EMLÉK" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (79mm) T:2
3 000 HUF
2160331
30675
376
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (4x) (3,5g/0.835/15mm) T:1
Adamo HB4a
5 000 HUF
2112501
30676
376
Numismatics
4 000 HUF
2139318
30677
376
Numismatics
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:1 (PP)
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035