~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" kétoldalas Sn szavazóbárca (11,66g/36mm) T:2,2- / Hungary ~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" double-sided Sn voting label (11,66g/36mm) C:XF,VF
1867. "I. Ferenc József budai koronázására" Br koronázási zseton. "A Buda Pesti Koronázás 1867 június 8-án / Éljen a Haza és az Alkotmány" (38mm) T:2- ph.
Hungary 1867. "Coronation medal" Br commemorative medallion (38mm) C:VF edge errors
1879. "Ferenc József és Erzsébet ezüstlakodalma" peremen jelzett Ag emlékérem. "FERENCZ JÓZSEF CS. ÉS AP. KIRÁLYNAK ÉS ERZSÉBET CS. ÉS KIRÁLYNÉNAK NÁSZÜNNEPÖK XXV. ÉVFORDULÓJÁN / BUDAPEST MAGYARORSZÁG FŐVÁROSA MDCCCLXXIX APRIL XXIV." Szign.: Friedrich Leisek (65,25g/54mm) T:2 patina, kis karc és ph.
Hungary 1879. "Franz Joseph and Queen Elizabeth Silver Jubilee" commemorative Ag medallion with hallmark on the edge. Sign.: Friedrich Leisek (65,25g/54mm) C:XF patina, slightly scratched, small edge error
Hauser: 334.
Osztrák-Magyar Monarchia 1881. Habsburg Rudolf és Belgiumi Stefánia házasságkötésére kiadott Br naptárérem "UNECHT" jelzéssel (37,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1881. Calendar medallion commemorating the marriage of Crown-Prince Rudolf and Princess Stephanie von Belgien, Br, with "UNECHT" marking (37,5mm) C:VF edge error
1896. "I. Lipót - I. Ferenc József - Árpád - 1687 - 1896 - 895 / A Magyar Királyság ezeréves fennállásának és Budavárának a török uralom alól való felszabadítása emlékére 895-1687-1896" Br emlékérem (45x45mm) T:3
1928. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete 1928. IX. 30." országos derby-ebkiállításán az 1928 év derby-győztes Pekingejese Cho of Murmelhof" sárgaréz díjplakett (84x46mm) T:2
1930. "Bátran szelje hajód a sors hullámait, ifjú, áldásával az ős iskola lelke kísér - MDCCCLV - MCMXXX / A Budapesti IV. ker Községi Eötvös József Reáliskola 75 éves jubileumának emlékére" kétoldalas, öntött fém plakett (169x105mm) T:1- patina