Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" piefort Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár (34,34g/0.925/42,5mm) T:1 (Ag eredetileg PP) patina
Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,79g/0.925/42,5mm) T:1,PP felületi karc
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem, sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem APV tokban (12g/0,925/32mm) T:1(PP) halvány patina
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem ÁPV műbőr tokban, tanúsítvánnyal (12g/0,925/32mm) T:1- (PP)
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek I - Szent László, Szent István, Szent Imre" 3db-os jelzett Ag emlékérem szett dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (3x32,4g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP)
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" aranyozott tombak emlékérem (3xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:2 (PP) oxidáció
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. "A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára" Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62.208g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina
Hungary 2000. "1000th Anniversary of Hungary became a state" Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:AU (PP) patina