Number of items: 640
2211325
10144
376
11000
Other collectibles
fe. LL '98 jelzéssel: A három grácia. Olaj, papír, 50x70 cm
11 000 HUF
2211333
10145
376
11000
Other collectibles
fe. LL '98 jelzéssel: A rejtély. Olaj, papír, 70x50 cm
11 000 HUF
2211331
10146
376
11000
Other collectibles
fe. LL '98 jelzéssel: A szent. Olaj, papír, 70x50 cm
11 000 HUF
2211317
10147
376
11000
Other collectibles
fe. LL '98 jelzéssel: A vörös alagút. Olaj, papír, 70x50 cm
11 000 HUF
2214577
10148
376
Other collectibles
Ferenczy jelzéssel: Virágos lányok. Akvarell, papír. Jelzett 23x30 cm Üvegezett keretben.
6 000 HUF
2159788
10149
376
Other collectibles
FK 1966 jelzéssel: Házak. Monotípia, papír, paszpartuban, lap tetején ragasztószalag maradvánnyal. 56×37,5 cm
2 000 HUF
1124277
10150
376
Other collectibles
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
2 600 HUF
2215065
10151
376
Other collectibles
Fonali jelzéssel: Női arckép. Szénrajz, papír, dátumozva (1950.), 30x21 cm
1 000 HUF
2186270
10152
376
14000
Other collectibles
Frank jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 68x60 cm
14 000 HUF
2186220
10153
376
Other collectibles
Frank jelzéssel: Táj. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 29,5x37,5 cm
6 000 HUF
2161747
10154
376
Other collectibles
Frank jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, sérült (szakadással), 69x50 cm
2 800 HUF
2210728
10155
376
30000
Other collectibles
Fratuli 935 jelzéssel: Velencei vitorlások. Olaj, karton, hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. Üvegezett, díszes fa keretben, 30×40 cm
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m