Paintings and graphics Number of items: 640
2206993
10384
376
Other collectibles
Mednyányszky jelzéssel: Kert. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27,5x20 cm
5 000 HUF
2214610
10385
376
Other collectibles
Mednyánszky jelzéssel: Tájkép. Pasztell, farost, üvegezett fa keretben, 26x37,5 cm
3 000 HUF
2198200
10386
376
22000
Other collectibles
Meggyes László (1928-2003): Emberek a vízparton (Tisza?). Olaj, farost jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 60×75 cm
22 000 HUF
2178269
10387
376
Other collectibles
Meiszter Kálmán (1925-2018): Vízparton (Kőbányai-tó?). Toll, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 9×6 cm
3 000 HUF
1960990
10388
376
Other collectibles
ME jelzéssel: Vibráló romantika. Olaj, vászon, 40×50 cm
3 000 HUF
2051548
10389
376
Other collectibles
Méhes jelzéssel: Barátnők. Olaj, vászon, 60×70 cm
4 000 HUF
2212277
10390
376
Other collectibles
Méray Gyula: Őszi erdő. Olaj, vászon. Jelzett. Díszes fa keretben. 60x80 cm
18 000 HUF
2188564
10391
376
Other collectibles
Mesterházy L. jelzéssel: Hegyek között. Olaj, karton, üvegezett fa keretben, 30x40cm
5 000 HUF
2188746
10392
376
Other collectibles
Mészöly László (1893-?): Arab város. Olaj, karton, jelzett és datált (Mészöly L 1919), sérült, 34×49 cm
7 000 HUF
2210715
10393
376
11000
Other collectibles
Mihail Volkov (1954-): Mester és tanítványa. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 70×50 cm
11 000 HUF
2210716
10394
376
15000
Other collectibles
Mihail Volkov (1954-): Régiségkereskedőnél. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 93×60 cm
15 000 HUF
2184519
10395
376
Other collectibles
Mille jelzéssel: Tyúkot etető kislány. Olaj, vászon, díszes fa keretben, 50×40 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035