Paintings and graphics Number of items: 640
2206615
10456
376
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Távol-keleti stílusú kép. Akvarell, papír, 24x16,5 cm
1 200 HUF
2206645
10457
376
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj vadakkal. Olaj, vászon, 50x60 cm
6 000 HUF
2208506
10458
376
900
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások, pasztell, papír, 28×20 cm 2208628
10459
376
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj (Dunakanyar?). Ceruza, papír, lap széle sérült. 18,5x27 cm.
2 000 HUF
2213326
10460
376
36000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton. Olaj, vászon. Keretben. 50x90 cm
36 000 HUF
2212453
10461
376
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Vízpart ősszel. Olaj, vászon, jelzett. Díszes fa keretben. 60x80 cm
18 000 HUF
2162554
10462
376
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (W Knayl?): Gundelfingen (Baden-Württemberg, Németország). Ceruza, papír, paszpartuban, 23×30,5 cm / Signed, unreadable (W Knayl?): Gundelfingen (Baden-Württemberg, Germany). Pencil, paper in passepartout, 23×30,5 cm
2 600 HUF
2210477
10463
376
3800
Other collectibles
Olvashatatlan monogrammal: Vitorlás. Olaj, fa, díszes fa keretben, 8,5×6,5 cm
3 800 HUF
2189563
10464
376
Other collectibles
Orbán D. jelzéssel: Ház a fák mögött. Kréta, karton. Fa keretben, 38x38 cm
6 000 HUF
2207489
10465
376
Other collectibles
Orosz László (1928-2000): Petőfi. Kréta, papír, jelzés nélkül, feliratozott, fa keretben, 30×21,5 cm
7 000 HUF
2125875
10466
376
Other collectibles
Ország jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Monotípia, papír, sérült a sarkainál , 43x30
4 000 HUF
2208990
10467
376
Other collectibles
Paolo Glausiuss jelzéssel, feltehetően XX. sz. eleji festő alkotása: Enteriőr alakokkal. Olaj, karton. Sérült keretben. 24,5x34 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035